Orhanlı Tuzla / İstanbul info@gumusgulbranda.com

DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ

Gümüş Gül Branda ve Kasa olarak iş kollarımızdan bir tanesi de dijital baskı hizmetlerimizdir.

Branda, tente ve folyo kaplama ihtiyaçlarınızda “Maxima Inno – S”, 8 kafa, 3,20 metre Dijital Baskı Makinemizle, tır, dorse, kamyon, kamyonet branda baskı afiş ve diğer reklam hizmetlerinde en yüksek kalitede baskılarınızı tamamlayıp, uzun yıllara varan solmama garantisi vermekteyiz.

Dijital baskı hizmetlerimiz içerisinde firmanızın ihtiyaç duyduğu bütün dijital konularda yanınızda oluyoruz. Bu hizmetlerin içerisinde kartvizit, broşür ve dosya gibi kurumsal kimliğinizi müşterilerinize daha iyi yansıtmanızı sağlayacak bütün materyaller bulunmaktadır.

Ayrıca müşterilerine promosyon hizmetleri sağlamak isteyenler için de baskılı, kupa, t-shirt, çakmak gibi bütün promosyon malzemeleri de tarafımızdan siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Gümüş Gül Branda ve Kasa olarak çok yönlü bir yapıya sahip olmamız ve bir grup şirketi olmamız dolayısı ile yalnızca tente ve branda değil aynı zamanda firmanız için gereken bir çok konuda bizden tek elden kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Günümüz şartlarında bilgiye ve firmalara ulaşmak kolay olsa da kaliteli ve hızlı teslimat yapan firmaları tespit etmek zordur. Gümüş Gül Branda ve Kasa size bütün işlerinizde kaliteyi taahhüt eder.

Brandaya mı ihtiyacınız var?